Ogłoszenie o pracę – nauczyciel wspierający

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" zatrudni nauczyciela wspierającego do pracy z dzieckiem z orzeczeniem do kształcenia specjalnego od 1 września 2019 r. Zatrudnienie na cały etat ew. pół etatu.

telefon22 6148909
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkich kandydatów do pracy prosimy o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych następujących klauzul zgód:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich wszystkich danych osobowych przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" z siedzibą przy ul. Pancera 3 w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w związku z trwającym procesem rekrutacyjnym na stanowisko nauczyciela wspierającego. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" z siedzibą przy ul. Pancera 3 w Warszawie, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Oświadczam, że mam świadomość, że wyrażoną zgodę mogę w każdej chwili wycofać, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."