Niezbędne środki ostrożności na terenie przedszkola

W związku z panującą epidemią COVID-19 oraz obowiązującymi wytycznymi GIS rodzice i opiekunowie mogą wchodzić jedynie do przestrzeni wspólnej przedszkola (szatnie, hol), nie mogą przekraczać stref oznaczonych taśmą, ponadto rodzice i opiekunowie zobligowani są do zachowania dystansu społecznego minimum 1,5 m. Rodzice i opiekunowie muszą również rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

W związku z trwającym okresem adaptacji rodzice dzieci 3-letnich odprowadzają dzieci do sali gr I „Krasnale” – nie mogą jednak przekraczać oznaczonej taśmą strefy.

W związku z koniecznością ograniczenia przebywania osób trzecich w przedszkolu (wytyczne GIS) prosimy interesantów o kontakt z sekretariatem:
tel. 22 614-89-09 oraz e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zalecane kontakty z nauczycielami – drogą telefoniczną lub poprzez stronę internetową iPrzedszkole.