Aktualności

Wydarzenia z życia przedszkola

Grudzień w "Tarchominku"

Grudzień to najcieplejszy zimowy miesiąc, a rozpoczął się jubileuszowym, 10-tym przedstawieniem zespołu teatru nauczycielskiego, który z okazji rocznicy nadania imienia naszej placówce wystawił sztukę pt. „Życzenia dla Świętego Mikołaja”.

Pasowanie na Przedszkolaka

Dnia 15 października 2019 r. odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z grup 3-latków pani dyrektor odwiedziła w ich salach, gdzie po złożeniu tekstu ślubowania zostały przyjęte w poczet społeczności przedszkolnej i otrzymały okolicznościowy dyplom oraz słodką niespodziankę. Dzieci z grup 4,5,6-latków spotkały się w holu przedszkola, kilkoro dzieci nowo przyjętych złożyło tekst ślubowania w obecności pozostały kolegów i koleżanek. Pani dyrektor dokonała pasowania i wręczyła również pamiątkowe dyplomy. Pozostałe przedszkolaki wspólnie odśpiewały hymn naszego przedszkola i bawiły się wykonując tańce integrujące.

Listopad w "Tarchominku"

Przedszkolaki wzięły udział w projekcie profilaktycznym Wydziału Ruchu Drogowego Policji. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, dlaczego i jak należy zachowywać się bezpiecznie na drodze, jak funkcjonują piesi, a jak samochody w ruchu drogowym.

Festyn integracyjny – 28.09.2019 r.

W sobotę 28 września 2019 r. odbył się w naszym przedszkolu Festyn Integracyjny, pod hasłem „Ole, ole, w Europie kręci się”. Pogoda i goście dopisali. Na dzieci i rodziców czekało wiele atrakcji. Można było miło spędzić czas w kącikach plastycznych, skorzystać z porad naszych specjalistów – logopedy, psychologa, pomalować na płocie duże pojazdy.

Oddziały główne

ul. F. Pancera 3
03-187 Warszawa
tel./fax 22 614 89 09

Oddziały zamiejscowe

ul. F. Pancera 8
03-187 Warszawa
tel. 22 614 99 28

Biuletyn Informacji Publicznej

Publish modules to the "offcanvs" position.